Bernvakario apranga: vieno vakaro baikeriai

Žinote, kas ypač „veža“ bernvakario metu? Ogi tinkamai pasirinkta apranga. Jei esate šventės „kaltininkas“ ir nenurodėte, kaip draugai turėtų apsirengti, tikėtinas šioks toks chaosas – vienas bus pasipuošęs prabangiu kostiumu, kitas gal net neatkreips dėmesio, kad džinsai dėmėti.

Puiki išeitis – teminė apranga. Kokie pasiūlymai? Hm, ką manote apie baikerių temą? Taip, galbūt teks paskirti laiko, kol surasite reikiamą aprangą. Antra vertus, yra specialių parduotuvių, kuriose galima įsigyti norimų drabužių. Na, o pagrindinius akcentus veikiausiai žinote – odinės striukės, sunkūs batai…

Aprangos tema tarsi įspraudžia į rėmus, tačiau iš tiesų efektas priešingas. T. y. tuomet susikoncentruojama į temą (šiuo atveju į baikerių gyvenimą) ir ieškoma būtent to, kas atitinka reikiamą sąvoką. Bet buvimas baikeriu (kad ir vieną vakarą) nereiškia individualumo stygiaus. Juk tokie akcentai kaip skarelės dizainas ir yra individualumo klausimas.

Kodėl baikeriai? O kodėl ne?.. Jie tarsi simbolizuoja laisvę, todėl tai yra puiki tema atsisveikinimui su viengungyste. O jei draugų būrys iš tiesų yra baikeriai, tada nei vaidybos nereikia.

Jaunikis ir baikeriai – kaip du nesuderinami žodžiai? Jei esate šventę planuojantis jaunojo bičiulis, reikėtų gerai pagalvoti, ar tokia aprangos tema gera, ar visgi ieškoti alternatyvų. Bet daugeliu atvejų „baikeriai vienam vakarui“ – dėmesio vertas pasirinkimas. Ir galimybė pabūti draugų būryje, švęsti viengungystės pabaigą ir santuokinio gyvenimo pradžią.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *