Kodėl į bernvakarį reikėtų eiti tvarkingai apsirengus?

Bernvakaris – būsimo jaunikio šventė, tačiau kiekvienas dalyvis taip pat turėtų skirti dėmesio ir į šventę atvykti tvarkingai apsirengęs.

  1. Tvarkinga apranga yra svarbi šventinės atmosferos dalis. Nuotaika tampa pernelyg kasdieniška, jei kuris nors draugas nusprendžia „pasidabinti“ treningais. Visgi kalbame apie progą, tad treningams, kaliošams ar pan. aprangos detalėms ne vieta ir ne laikas. Žinoma, viskas keičiasi, jeigu suplanuota tokia tema kaip fermerių vakarėlis. Tuomet gal ir kaliošai visai derėtų…
  2. Įvaizdis. Sutikite, bernvakario metu nesinori pasirodyti nevalyviems, nesinori būti ir kasdieniškiems. Būtent todėl įvaizdžio kūrimas reikalauja dėmesio. Tik paskyrę daugiau ar mažiau laiko jaunikio draugai (ir pats jaunikis) pasiruošia švęsti.
  3. Išskirtinė proga. Bernvakaris – išskirtinė proga. O išskirtinės progos – galimybė pasipuošti. Kodėl tą galimybę turėtumėte praleisti? Žiniasklaidoje kartais pasirodo nuomonių, savotiškų priminimų, kad pasipuošti verta einant į teatrą. Kalbant apie bernvakarį teatro analogija puikiai tinkama.
  4. Dar viena priežastis – vakaro prabanga. Bent vieną vakarą galima atsipūsti nuo rūpesčių ir pasijusti išties poniškai. Na, minėti treningai vargu ar atlieka tokią funkciją…

Kaip ir bet kuri kita šventė, taip ir bernvakaris turėtų būti vertinamas per stiliaus prizmę. Ne vien apranga yra svarbi, tačiau ji sudaro reikšmingą dalį. Be to, bernvakaris – tarsi įsijautimas į patį vestuvių šurmulį, o per vestuves juk irgi nebūsite su apdriskusiais marškinėliais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *