Švenčiame bernvakarį: tatuiruočių imitacijos ir dar šis tas…

Kaip galima apibūdinti bernvakarį? Gerai tinkantis žodis – linksmas. Savaime suprantama, jog norisi atrodyti kaip nors išskirtinai. Tikėtina, kad ieškosite kito varianto nei juodas kostiumas (tačiau ir šis variantas jokiu būdu nėra blogas; viskas priklauso nuo vietos, nuo vakarėlio tematikos ir t. t.).

Ne tik pagrindiniai drabužiai, bet ir tam tikri priedai kuria savotišką atmosferą. Puikus pavyzdys – tatuiruočių imitacijos. Tai specialios rankovės, kurios atrodo kaip tatuiruotės. Iškart sukuriamas įspūdis, kad žmogus yra tatuiruočių mėgėjas ir kad rankos padengtos įvairiais piešiniais. Ir tik labai gerai įsižiūrėjus paaiškėja, jog tai tik triukas.

Tokios netikros tatuiruotės padeda sukurti norimą įvaizdį, o šelmiškas įvaizdis ir bernvakaris – du puikiai suderinami dalykai. Lyg kalbėtume apie jaunikį ir jo išrinktąją – tarsi dvi pusės. Beje, ne tik įvaizdis sukuriamas, bet ir nepermokama – tatuiruočių rankovės gana pigios.

O gal norėtumėte pasijusti tarsi meksikietis? Kodėl tuomet bernvakario akcentu nepasirinkus sombrero? Puošni ir žavi skrybėlė tikrai patrauks dėmesį ir taps puikios nuotaikos garantu.

Beje, kai kurie akcentai dera kartu. Pavyzdžiui, minėtos tatuiruočių rankovės ir sombrero. Derinys, kuris sužavės originalumu ir, svarbiausia, padės sukurti linksmą atmosferą. O jei dar priklijuojamus ūsus pasirinktume… Trumpai tariant, pasirinkimo laisvė didžiulė. Visa kita – fantazijos reikalas.

Belieka palinkėti nuostabaus bernvakario ir pasiruošti šeimyniniam gyvenimui!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *